Ünlü yazar ve imaj danışmanı Oya Germen 'Aramızda Kalsın'a konuk oldu

Magazin — 21 Mart 2014
Ünlü yazar ve imaj danışmanı Oya Germen 'Aramızda Kalsın'a konuk oldu

Ünlü yazar ve imaj danışmanı Oya Germen, tv8'de ekrana gelen Salih Keçeci ve Pelin Çini'nin sunduğu 'Aramızda Kalsın'a konuk oldu.

İşte programdan satır başları;

Çok güzel dostlarım, dostluklarım var
Boşandıktan sonra dostlarım hiç değişmedi. Yeni dostluklarım da oldu. O konuda çok şanslı hissediyorum kendimi. Dostluktan bahsetmişken sevgili Garo Mafyan yeniden başkan seçildi. Dokuzuncu kez başkan seçildi. Tebrik ediyorum kendisini. Tanıdığım en dürüst en babacan insanlardan birisidir.

Ajda ile bu konuları konuşmadık
Ajda Pekkan hayatımda değer verdiğim önemli insanlardan birisi. Ben sadece ikimizin dostluğu ile ilgili konuşabilirim. Verilmesi gereken cevabı kendisi verdi zaten. Bülent Ersoy da çok kıymetli bir insan. Bülent Ersoy o sözleri bir kızgınlık anında söylemiştir. Ajda ile bu konuları hiç konuşmadık.

Estetik haberlerini ucuz buluyorum
Ajda ile ilgili çıkan estetik haberlerini ucuz buluyorum. Ayrıca kötü bir şey değiş estetik. Gerek görüyorsa her insan estetik yaptırmalı. Diz ameliyatına gitti yine estetik yazıldı.
Ajda Pekkan her jenerasyonu yakalamış bir sanatçıdır.  

Genç görünmek hoşuma gidiyor
Kızlarımın ablası gibi görünmek hoşuma gidiyor. Sert bir anne değilimdir. Onlar benden bir şey öğreniyorsa ben de onlarda çok şey öğreniyorum. 

Güzellik sırları
Öncelikli olarak insanlar ciltlerine çok iyi bakmalı. Doğru beslenmek, kaliteli uyku, bol su içmek, oksijen. Bir de eczanelerden dermatolojik ürünler alıp kullansınlar. İçerisinde 3 peptit olan ürünler özellikle. Marka değil içerik önemli. Yarı medikal olması çok önemli kremlerin. 

Kıvanç Tatlıtuğ'u tek geçerim
Türkiye'nin en bakımlı beş kadını kim? Ajda Pekkan, Semiramis Pekkan, Filiz Akın, Feryal Gülman ve Hülya Avşar. En bakımlı beş erkek de; Kıvanç Tatlıtuğ'u tek geçerim. Çocuk o kadar kendini geliştirip kendine baktı ki. Çok hayranım kendisine. Rahmi Koç ikinci sırada. İnan Kıraç var mesela. Engin Altan Düzyatan da olabilir. 

Neco çok bakımlı değildir
Neco yaşını göstermeyen yakışıklı bir adamdır. Ama çok bakımlı bir yapısı yoktur. O doğallığı ve sporu seven bir insandır. 

Aldatmanın cinsiyeti olmaz. Eylem olarak da başkasıyla bir şeyler yaşamak değil sadece yalan söylemek de aldatmaktır.

2 yıl sahnede şarkı söyledim
Şan dersleri ve güzel konuşma dersleri aldım. İki yıl sahnede şarkı söyledim. Benim o 2 yıllık deneyimim olmasaydı evliliğim o kadart sürmeyebilirdi. O iki yılda anladım sanatçıların yaşadıkları zorlukları falan. Ben de arka planda kalıp Neco'ya destek verdim. Ömrüm boyunca hiç ahlaksız teklif almadım. 

Sahneyi bıraktığıma pişmanım
Sahneyi bıraktığıma çok pişman oldum. Kendimi yetiştiriyordum ciddi olarak. Çok iyi giyiniyordum. Görsellik çok önemliydi benim için. Zeki Müren'le iyi anlaşıyorduk. Uğuruydum Sanat Güneşi'nin. Her yere Zeki Müren'le gidiyorduk. Şimdi de Ajda Pekkan'la o kadar samimiyiz. 

Neco türkiye'de hakettiği yerde değil
Neco hiçbir zaman hakettiği yerde olamadı. Çok iyi bir yorumcu, oyuncu, müzikal oyuncu. Layık olduğu yere gelemedi hiç. Komünist bir ülkede olsaydı dünya çapında bir sanatçı olurdu. 

Şık olmak için çok paraya ihtiyaç yok. 

Susmak diğer pişmanlığım
Sessiz kalmak, susmak pişman olduğum bir başka şey. Keşke konubilseydim, paylaşabilseydim. İçimde olanları zamanında söyleyemiyorum.

Yeni bir kitap projem var. Onunla ilgileniyorum şu an. Bodrum'da küçük bir ev aldım, onunla ilgileniyorum şu sıralar. Bir de televizyon programı yapmak istiyorum.

Güzel bir ilişki yaşamak istiyorum. Hayatımda birisi olsun istiyorum.