Akfen Holding, kuruluşunun 41’nci yılını kutladı

SOSYETTE & DAVET — 07 Aralık 2017
Akfen Holding, kuruluşunun 41’nci yılını kutladı

1976 yılında Hamdi Akın tarafından Ankara’da küçük bir kazan atölyesinde temelleri atılan, yıllar geçtikçe Türkiye’nin en büyük yatırım gruplarından biri haline gelen Akfen Holding, kuruluşunun 41’nci yılını İstanbul Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde hayata geçirdiği dev konserle kutladı.

‘Akfenli Yıllar’ adı verilen konserde Fahir Atakoğlu’nun yönetimindeki orkestra, ünlü sanatçılar Sertab Erener, Levent Yüksel ve Aşkın Nur Yengi’ye eşlik etti. Konserde aynı sahneyi paylaşan ve şarkılarını birlikte söyleyen sanatçılar, iş, cemiyet ve medya dünyasından binlerce davetliye keyifli anlar yaşattılar.

Baver Özalp, Pelin Akın Özalp, Hamdi Akın, Selim Akın, Dilara Akın

Konser öncesinde kısa bir açılış konuşması yapan Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, Akfen’in kurulduğu günden bu yana Türkiye ekonomisine değer yaratırken, Türk milletinin refahına katkıda bulunmayı hedeflediğini belirtti. Akın, gelecekte de bugünkü heyecanla yola devam edeceklerini ifade etti.

Ahmet - Burcu Toprak, Ayfer Toprak Karavan - Cengiz Karavan

Türkiye’nin önde gelen yatırım gruplarından Akfen Holding, 41’nci kuruluş yıldönümünde önemli bir etkinliğe imza attı. Temelleri 1976 yılında atılan Akfen, yeni yaşını İstanbul’daki Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleştirdiği ve ‘Akfenli Yıllar’ adını verdiği konseriyle kutladı.

Cem - Derin Mermerci Aydın

Fahir Atakoğlu’nun orkestra şefliğini üstlendiği ‘Akfenli Yıllar’ konserinde ünlü sanatçılar Sertab Erener, Levent Yüksel ve Aşkın Nur Yengi aynı sahneyi paylaştı. Birbirlerinin şarkılarına eşlik eden ve konser süresince sahnede kalan sanatçılar, konsere katılan binlerce konuğa keyifli anlar yaşattılar.

Fulin - Murat Aksu

Konser öncesinde kısa bir açılış konuşması yapan Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, Akfen Holding’in kurulduğu günden bu yana hayata geçirdiği faaliyetlerle Türkiye ekonomisine değer yaratırken, Türk milletinin refahına katkıda bulunmayı hedeflediğini belirtti. Akın, gelecekte de bugünkü heyecanla yola devam edeceklerini ifade etti.

Demet Sabancı Çetindoğan