Serafina, muhteşem bir katılımla Vadistanbul'da açıldı

SOSYETTE & DAVET — 15 Kasım 2017
Serafina, muhteşem bir katılımla Vadistanbul'da açıldı

Sade ve özgün tarzı, iddialı İtalyan mutfağıyla konfor ve lezzeti bir arada sunan Serafina Restaurant, Akmerkez’den sonra 2. şubesini Vadistanbul’da açtı. İş ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin de katıldığı açılışta Ercan Saatçi Akademi Grubu’nun sahnesiyle misafirler keyifli bir akşam geçirdi.
 
2014 yılında Türkiye’deki ilk şubesini Akmerkez’de açan  Serafina, 3 yıl aradan sonra Vadistanbul’da ikinci şubesini açtı. Dinesty Grup Yönetim Kurulu Başkanı Metin Şen ve eşi Aslı Şen’in ev sahipliğinde gerçekleşen açılışa Serafina’nın İtalyan kurucularından Vittorio Assaf ve Fabio Granato da katıldı. Ercan Saatçi Akademi Grubu’nun sahne aldığı geceye katılım gösteren misafirler, İtalyan mutfağının lezzetleri ile Türk misafirperliğinin en güzel örneğini birlikte yaşadılar.
Cemiyet hayatı ve iş dünyasından yaklaşık 400 davetlinin katıldığı gece, açılış için özel olarak yapılan İtalyan usulü makarna hamurunun kesilmesi ile başladı. Konuklarını bizzat kapıda karşılayan Aslı-Metin Şen çifti, ev sahiplikleri ve misafirperverlikleri ile davetlilerden tam not aldılar.

Geceye katılanlar arasında Ali Şen, Orhan Keçeli, Ali Ağaoğlu-Ayten Alpar, Ralf-Sanem Tezman, Hacı Sabancı, Demet Sabancı Çetindoğan-Cengiz Çetindoğan, Mustafa Taviloğlu, Süleyman Çetinsaya, Neşet-Şirin Yalçın, Selim-Eda Kosif, Suzan Şen, Nedim-Gamze Keçeli, Engin Keçeli, Fatih Öztürk, Seda Kaşıbeyaz, Sitare Akdilek, Ozan-Bahar Şer, Mithat Erdem, Haldun-Zeynep Üstünel, Burcu Şendir, Kaan Boyner, Önder Öztarhan, Tuncer-Selin Öztarhan gibi iş dünyasının ve cemiyet hayatının bir çok ünlü ismi yer aldı.


Davetlilere özel İtalyan lezzetlerinin ikram edildiği açılış gecesinde, Gökhan Çetinsaya ve Oğuz Otay’da yeni yaşlarını kutladılar. Gecenin sonunda yoğun istek üzerine sahneye çıkan Ercan Saatçi, söylediği şarkılarla davetlilerin eğlencesini ikiye katladı. Ercan Saatçi’nin kendilerini anons etmesi ile sahneye çıkan Metin-Aslı Şen çifti, bu özel günde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür ederek; ‘’Biz büyük bir aileyiz. Bizim en büyük zenginliğimiz dostlarımız. Burada olduğunuz ve bizi yalnız bırakmadığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.’’ ifadelerini kullandılar.