Ünlü isimler 'Vodafone Pass' ile tanıştı

SOSYETTE & DAVET — 20 Ağustos 2017
Ünlü isimler 'Vodafone Pass' ile tanıştı

Vodafone’un, sınırları ortadan kaldıran yeni dünyası “Vodafone Pass”e özel gerçekleştirilen gecede iş, sanat ve cemiyet dünyasının ünlü simaları Bodrum Moon Beach’de bir araya geldi. Ece Sükan’ın sunumuyla renklenen gecenin müziklerini Ozan Çolakoğlu yaptı. Gecenin sürprizi ise Raisa & Vanessa imzalı kostümler oldu.

20 Ağustos 2017 – Vodafone’un Bodrum Moon Beach’de düzenlediği Vodafone Red Partisi’nde iş, sanat ve cemiyet dünyasından pek çok ünlü isim bir araya geldi. Stiliyle adından söz ettiren Ece Sükan’ın sunumuyla renklenen gecenin müziklerini ünlü DJ ve aranjör Ozan Çolakoğlu yaparken, gecenin sürprizi ise global arenada kısa sürede isimlerinden söz ettiren Raisa & Vanessa’nın gece için özel olarak tasarladığı kostümler oldu. Raisa & Vanessa’nın Vodafone’un dijital dünyasından esinlenerek tasarladığı kostümler, Uğurhan Akdeniz’in koreografisiyle sahnelenen özel bir dans şovla sergilendi. Facebook Live ve Instagram’dan canlı yayınlanan Vodafone Red Partisi, sosyal medyada da büyük ilgi gördü.

Ece Sükan

Şebnem Işık Ersoy

Vodafone’un sınırları ortadan kaldıran dünyasına özel 4 ayrı temada muhteşem kostümler
Raisa & Vanessa’nın Vodafone’un sınırları ortadan kaldıran yeni dünyasına özel olarak tasarladığı kostümler “Sosyal Pass”, “Video Pass”, “İletişim Pass” ve “Müzik Pass” olmak üzere 4 farklı temada hazırlandı. Aynalarla devamlılığın temsil edildiği ve birbirini tamamlayan detaylarıyla dikkat çeken 8 kostüm, izleyicilerden de tam not aldı.


Müzik ve onun vazgeçilmez eşlikçisi danstan ilham alınan “Müzik Pass” temalı kostümlerde, yüzlerce taşın tüle basılması ile yapılan kırmızı catsuit ve onunla kombinlenen ayna ve taş kaplı kulaklık gecenin en beğenilen tasarımlarından bir oldu. Dans temalı püskül kumaştan yapılan ve ayna kaplı mayo da dikkat çeken bir detaydı. Raisa & Vanessa’nın binden fazla ayna kullanılarak hazırladığı “Sosyal Pass” temalı kostümlerde ise sosyal medyanın aslında bizi birimize bağlayan araçlar olduğu ipler, püsküller ve işlemelerle anlatıldı.

Pınar Deniz

Eliz Sakuçoğlu