Kaplankaya’da Yaz Partisi

SOSYETTE & DAVET — 16 Ağustos 2017
Kaplankaya’da Yaz Partisi

İlhamını doğadan alan Kaplankaya’da, Ege Denizi'nin eşsiz manzarası eşliğinde düzenlenen Yaz Partisi; Türk ve yabancı iş dünyasının önde gelen isimlerinin de aralarında bulunduğu özel davetlilerin katılımıyla gerçekleşti.

Ev sahiplerine ve konuklarına, yeşilin her tonunun denize uzandığı gizli koyları ve huzurlu atmosferiyle farklı bir deneyim sunan Six Senses Kaplankaya, önceki gün gerçekleştirdiği Yaz Partisi’nde konuklarına unutulmaz bir yaz akşamı yaşattı. 

Ev sahipliğini Kaplankaya CEO’su Vakur Öker’in yaptığı davete aralarında Hakan Bulgurlu, Hasan Akçakayalıoğlu, Rodolphe Hill, Gönenç Gürkaynak gibi isimlerin olduğu misafirler katılım gösterdi.

Doğanın tüm renklerinin hakim olduğu atmosferde, Maya Azucena ve ekibinin canlı performansıyla başlayan eğlence, DJ performansı ile geç saatlere kadar devam etti. Davetliler yaz partisinde müziğin ve eğlencenin tadını çıkardılar. 

Güney Ege kıyılarının en güzel bölgesinde yer alan, doğal çevreyi ve tarihi zenginlikleri koruyan, ekonomik ve sosyal açıdan pozitif etki oluşturarak, çevreye duyarlı bir destinasyon yaratma vizyonuna sahip Kaplankaya bünyesinde, Ege Denizi'nin büyüleyici manzarasına sahip 150 Six Senses Residences villası bulunuyor. Dünyanın önde gelen mimarlarından Carlos Ferrater önderliğinde tasarlanan her villa, içinde yer aldığı doğaya tamamen kendine özgü tasarlanmış bir ilişkiyle uyum sağlıyor; doğal ve modern bir yaşama imkan yaratıyor.