Pelit'ten 60'ıncı yıla özel katalog

Güncel — 11 Ağustos 2017
Pelit'ten 60'ıncı yıla özel katalog

Yıllardır en değerli ziyaretleri tatlı sürprizlerle taçlandıran Pelit, geniş ürün yelpazesi, benzersiz lezzeti ve yüksek kalite anlayışıyla eşsiz tatlar sunmaya devam ediyor. “Hayatı Kutla” mottosuyla 60’ıncı yılına özel yeni pasta seçeneklerinin yer aldığı kataloğunu müdavimlerine sunuyor.
 
1957'de merhum Kazım Ayan tarafından İstanbul Tepebaşı'nda açılan ilk pastaneden, bugün dünyada tanınan dev bir marka haline gelen Pelit; 60’ıncı Yıl’a özel hazırladığı katalogda, hem göze hem de damaklara hitap eden yepyeni pastalara yer veriyor. “Hayatı Kutla” kataloğunda ailenin en yeni üyesini kutlamak için baby shower pastalarından, her yıl biraz daha büyüyerek sevinç kaynağı olan çocuklar için doğum günü pastalarına, Anneler-Babalar Günü’nden, özel gün lezzetlerine, unutulmaz anlar yaşatacak romantik pastalara kadar birbirinden farklı hikayeleri ve çok özel tatlarıyla baş döndürücü seçenekler yer alıyor.
 
Pasta keyfini bir kutlamaya dönüştürmek isterseniz; Pelit 60. Yıl Hayatı Kutla kataloğunu tüm Pelit şubelerinden alabilir ya da pelit.com.tr adresinden görebilirsiniz.