Watergarden’da açıkhava sinema keyfi

Güncel — 09 Ağustos 2017
Watergarden’da açıkhava sinema keyfi

Türk Telekom’un ayrıcalıklı hizmetler dünyasının kapılarını aralayan markası Prime, Watergarden İstanbul ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında, Anadolu yakasındaki açık hava sineması etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. Türk Telekom Prime, 2017’nin en beğenilen filmlerini Ağustos ve Eylül aylarında, Ataşehir’de bulunan Watergarden İstanbul’da müşterileriyle buluşturacak.

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom’un ayrıcalıklı hizmetler sunan markası Türk Telekom Prime, sunduğu birbirinden özel ayrıcalıklarla müşterilerinin hayatına renk katmaya devam ediyor. Yaz dönemi boyunca Anadolu yakasında Dalyan Club, Avrupa yakasında ise Four Seasons Bosphorus’ta açık hava sineması geceleri düzenleyen Türk Telekom Prime, sinemasever müşterilerine yazlık sinema keyfini yaşayacakları yepyeni bir mekân daha sunuyor.

Türk Telekom Prime’lılara özel ücretsiz açıkhava sineması
Watergarden ile gerçekleştirilen iş birliği kapsamında, Türk Telekom Prime’lı sinemaseverler, 2017 yılının en başarılı filmlerini, Ağustos ve Eylül ayları boyunca Ataşehir’deki alışveriş ve eğlence merkezi Watergarden İstanbul’da, yıldızların altında izleme fırsatı elde edecekler.
Başrollerini Vin Diesel, Jason Statham ve Michelle Rodriguez’in paylaştığı, yılın en merak edilen filmlerinden ‘Hızlı ve Öfkeli 8’, bu iş birliğinin ilk eseri olarak 10 Ağustos’ta gösterilecek.

Etkinlik Takvimi:
10 Ağustos 2017: Hızlı ve Öfkeli 8
17 Ağustos 2017: Mısır Tanrıları
24 Ağustos 2017: La La Land
29 Ağustos 2017: John Wick: Chapter 2
07 Eylül 2017: Patron Bebek
14 Eylül 2017: Olanlar Oldu