Begüm Yurttaş ile Batuhan Güneş rüya gibi bir törenle evlendi

SOSYETTE & DAVET — 06 Ağustos 2017
Begüm Yurttaş ile Batuhan Güneş rüya gibi bir törenle evlendi

İş ve cemiyet dünyasının saygın çifti Mustafa-Beste Yurttaş’ın kızı Begüm Yurttaş, genç iş adamı Batuhan Güneş ile Swissotel The  Bosphorus, İstanbul’da düzenlenen rüya gibi bir düğün töreni ile dünya evine girdi.

Ülkemizi yurtdışında ve içinde en iyi şekilde temsil eden yatırımcı, işadamı Mustafa Yurttaş ve hayırseverliği ile bilinen zarif eşi Beste Yurttaş’ın kızı Begüm Yurttaş  ile İzmir’in sevilen ailelerinden Nabi ve Oya Güneş’in oğlu Batuhan Güneş, Swissotel The  Bosphorus, İstanbul’da düzenlenen masalsı bir düğünle aşklarını taçlandırdılar. Görkemli düğüne, iş, siyaset, sanat ve cemiyet dünyasından bir çok seçkin isim katıldı.

Batuhan Güneş, Begüm Yurttaş

Turizmci ve fotoğraf sanatçısı Begüm Yurttaş ve ünlü bir İtalyan firmasının Orta Doğu koordinatörü olan Batuhan Güneş’in  nikahını Beşiktaş Belediyesi  Başkanı Sn. Murat Hazinedar kıyarken, nikah sonrası kokteylde Swin Group ve özel nikah yemeğinde Tarık Sezer ve orkestrası yer alırken after party’de de Single Ladies görsel show ve ritmik müzikle sahne alarak davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Kaan, Beste, Mustafa Yurttaş, Begüm Yurttaş - Batuhan Güneş, Oya - Nabi Güneş

Düğüne katılan isimler arasında; Jülide-Mehmet Ali Berkman, Faruk-Hatice Süren, Sibel-Ercan Kerimoğlu, Ebru-Ahmet Karaçam, Zafer-Akın Kozanoğlu, Feryal Gülman, Sevim Uyar, Arzu-Can Demirer, Berna-Ahmet Nurçebi, Çiğdem Hitay, Ebru Sanver, İdil Fırat, Oylum Talu, Figen-Fatih Kıral, Fulya Nayman, Şule-Özalp Argüder, Feriha-Osman Göksu, Gülgün-Öner Tüzün, Mustafa Sarıgül ve Reyhan-Monik İpekel vardı.

Ahmet, Defne, Ebru Karaçam

Dünyayı gezmeyi ve keşfetmeyi seven çift balayı için Seyşeller’i seçerken; bu özel geceye yaklaşık 450 seçkin konuk katıldı. Tüm  ayrıntılarıyla mükemmel hazırlanan “Aşka yolculuk-Pusula” temalı ortam tüm konukları büyüledi. 

Berkay, Seray, Sebahattin Filiz

Begüm Yurttaş ve Batuhan Güneş’in düğününün gerçekleştirildiği Swissotel The  Bosphorus, İstanbul’un muhteşem manzaralı “Sultan Park Koru”sunun büyülü havası şık bir salon düğününe dönüştü. Işık selinin doğayla bütünleştiği uçuk pastel tonlarının tercih edildiği düğünde, rustik, elegan ve şık bir atmosfer yaratıldı. Romantik bol kristal avizelerle buluşan nikah alanında da çiftin davetiyelerinde de kullanılan pusula konsepti kullanıldı.