Lüksü yeniden tanımlayan proje: Resort Zigana Alaçatı

Mekan — 25 Temmuz 2017
Lüksü yeniden tanımlayan proje: Resort Zigana Alaçatı

Bugüne kadar birçok önemli ve başarılı projeye imza atan Tek-Art Holding, şimdi de Ege’nin gözde tatil lokasyonu Alaçatı’da hayata geçirdiği Resort Zigana Alaçatı projesini sunuyor.

Yönetim Kurulu Onursal Başkanlığını Mehmet Ali Yılmaz’ın, Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı ise Soner Yılmaz’ın yaptığı Tek-Art Holding imzasını taşıyan Resort Zigana Alaçatı, İzmir’e bir saat uzaklıkta. Masmavi denizin yanı başında, yemyeşil bir doğanın kalbinde ve yüksek standartlarıyla öne çıkan, 80.966 m2’lik bir alana yayılan, sıra dışı bir proje. 



Hepsi şık ve oldukça kullanışlı odaları huzur dolu günler vadediyor. Yeşilin ve mavinin ortasında, doğanın bir parçası gibi görünen Resort Zigana Alaçatı’da Dünya mutfaklarından seçmeler beğeninize sunuluyor. Spor alanları, sauna, termal havuzlar ile donatılmış Resort Zigana Alaçatı’da sağlığınız ve keyfiniz için her şey düşünülmüş durumda. 


Modern ve bir o kadar da konforlu villaları, tasarım anlamında doğayla entegre biçimde hayata geçirilmiş. Resort Zegana Alaçatı; tüm ayrıcalıkları, eşsiz doğası ve lüksü yeniden tanımlayan anlayışıyla sizi bekliyor.