'Uzunya Bahar Şenliği' başlıyor

Güncel — 15 Mayıs 2017
'Uzunya Bahar Şenliği' başlıyor

Eğlence, deniz, kum, güneş ve mükemmel lezzetler eşliğinde benzersiz bir bahar şenliği deneyimi sizi bekliyor
 
İstanbul cemiyet hayatının uğrak noktalarından Sarıyer’de bulunan Uzunya Beach&Restaurant, bu sene ilkini gerçekleştireceği ve her sene yapılmasını planladığı “Uzunya Bahar Şenliği” 21 Mayıs Pazar günü başlıyor.
 
İstanbul’un en iyi açık hava mekanlarından biri olan Uzunya Beach&Restaurant, katılımcılar ile baharın gelişini kutlayacak. Uzunya Beach&Restaurant’ın unutulmaz bir gün yaşatacağı “Uzunya Bahar Şenliği”, 21 Mayıs Pazar günü 10:00 – 19:00 saatleri arasında gerçekleşecek. Etkinlikte özgün tasarımcılardan alışveriş yapma fırsatı bulacak misafirler, birbirinden lezzetli yiyecekler ile de açık havanın tadını çıkaracak.
 
Ayrıca misafirler, seramik boyama, kum heykel sanatı, cam üfleme ve heykeltıraş aktiviteleriyle sanata doyarken; pilates dersleri, çocuklar için ise zumba, uçurtma ve dilek balonu uçurma aktiviteleriyle de doğayla iç içe olacakları eğlenceli anlar yaşayacaklar.
 
Gençlerden Anlamlı Bahar Şenliği

İpek Alp, Burak Yavuz ve Ayşenaz Tozar adlı 3 gencin organizasyonuyla bu sene ilki gerçekleşecek “Uzunya Bahar Şenliği” sponsorları arasında Coca Cola, Yurtiçi Kargo, Peyman, Çoşkun ve daha birçok seçkin marka bulunuyor. Katılımcılar baharın gelişini doyasıya kutlarken şenliğe giriş için aldıkları biletlerle de “Mutluluğun Adresi” ve “LÖSEV” derneklerine katkı sağlayacaklar.