Bebek'in yeni keyif bahçesi: Hidde Coffe House

Mekan — 12 Mayıs 2017
Bebek'in yeni keyif bahçesi: Hidde Coffe House

Şehrin yaşam merkezi Bebek’de Mayıs ayında kapılarını açan Hidden Coffee House misafirlerine kahvenin, çayın ve atıştırmalıkların en doğal halini sunuyor. Huzur veren ortamı, mis kokulu kahveleri, özel çayları ve lezzetli atıştırmalıkları ile Bebek’in bir numaralı adresi olmaya aday olan Hidden Coffee House, misafirlerine kalite, konfor ve lezzeti bir arada sunuyor.

Hidden Coffee House, şehrin popüler mekanı Küçük Bebek’de kapılarını misafirlerine açtı. 
Keyifli bir ortamda güzel vakit geçirmek isteyenlerin uğrak noktalarından biri olmaya aday olan Hidden Coffee House, her zevke hitap edecek menüsü ile misafirlerine geniş bir lezzet seçeneği sunuyor. Hidden Coffee House’daki çaylar Japonya’dan özel olarak  geliyor. Kahve çekirdekleri dünyanın en iyi kahve makinelerinden biri olan La Cimbali’de içime hazır hale getiriliyor. Hidden Coffee House, gerçek kahve tadına varmanızı sağlarken kahve aromasının yaydığı nefis koku, misafirlerin iştahını açıyor. Sabah 8:00’de açılıp 21:00’de kapanan Hidden Coffee House vakti olmayanlar için “to go” imkanı sunarak, misafirlerini  lezzetilerinden mahrum bırakmıyor.

Hidden Coffee House, şehrin yoğunluğundan kaçıp sakin bir ortamda mis gibi kahvenizi yudumlarken kitabınızı rahatça okuyabileceğiniz bir mekan olmasının yanı sıra doğal lezzetlerin keyifli adresi olarak da ön plana çıkıyor. Siyah çamurdan özel tasarım tabaklarda sunumları ve lezzetleriyle sabah kahvaltısı, öğle ve akşam atıştırmalıklarının vazgeçilmez mekanı olmaya aday olan Hidden Coffee House’da salata çeşitlerinden, sandviçlere, paninilerden tatlı seçeneklerine kadar pek çok alternatif sunuluyor. İçecekler 7-15 TL, doğal lezzetler  9-29 TL, tatlılar 10-15 TL arasında değişiyor.

Hidden Coffee House modern ve antikanın birleştiği zevkli dekorasyonu ve müstakil ev ambiansı ile özel davet ve organizasyonlar için mekan olarak da kullanılabiliyor.
Bebek’in yeni keyif noktalarından biri olan Hidden Coffee House, misafirlerine nezih ve huzurlu bir ortam sunarken, sokak hayvanlarına verdiği gelir desteği ile de şimdiden şehrin gözde mekanlarından biri olmaya aday.