Sevgilinize Kıbrıs'ta 'Kış Güneşi' hediye edin

Güncel — 11 Ocak 2017
Sevgilinize Kıbrıs'ta 'Kış Güneşi' hediye edin

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Akdeniz’in ortasında tam anlamıyla bir tatil cenneti. Yılın pek çok günü güneşin hakim olduğu Ada, kış aylarında yazdan kalma günlere ev sahipliği yapıyor.  

14 Şubat Sevgililer Günü’nü küçük bir tatile dönüştürmek ve sevgilisine “Kış Güneşi”ni hediye etmek isteyenler için çok zengin programlar hazırlandı. Kuzey Kıbrıs’ta misafirlerini “memnuniyetle” ağırlayan ve “size özel konsepti”yle fark yaratan Merit Park Hotel ve Merit Royal Hotel, tüm yıl olduğu gibi sevgililer gününde de özel seçenekler sunuyor. 

Kış güneşi ile enerjinizi yükseltirken sizlere Işın Karaca ve Ebru Gündeş eşlik edecek. 11 Şubat gecesi Merit Park Hotel’de sahne alacak Işın Karaca, sevgililer için şarkılarını seslendirecek. Merit Royal Hotel, Merit Royal Premium Hotel ve Merit Crystal Cove Hotel ortak etkinliği ise Türk müziğinin güçlü seslerinden Ebru Gündeş’i ağırlayacak. 

Tam bir dinlenme ve arınma vahası olan SPA’lar, kapalı yüzme havuzları, Türk ve dünya mutfağının birbirinden değerli lezzetlerinin sunulduğu a-la carte restoranlar ve hiçbir yerde rastlayamayacağınız zenginlikteki açık büfeler…