Yataş Grup, 2017 Mobilya ve Yatak Koleksiyonlarını sergiledi

Güncel — 10 Ocak 2017
Yataş Grup, 2017 Mobilya ve Yatak Koleksiyonlarını sergiledi


Mobilya, yatak ve ev tekstili sektörünün kalitesiyle fark yaratan markası Yataş Grup, Avrasya Bölgesi’nin en büyük, dünyanın en önemli mobilya fuarlarından biri olan İstanbul Mobilya Fuarı’nda (İSMOB 2017) ziyaretçileri ile buluştu.  Yataş, 900 metrekarelik standında Enza Home ve Yataş Bedding markalarının en yeni tasarımlarını tanıttı.

TÜYAP Fuarcılık ile Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği’nin (MOSDER) işbirliğinde bu yıl 13’üncüsü düzenlenen İstanbul Mobilya Fuarı (İSMOB 2017), 10-15 Ocak 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleşiyor.  

Türk mobilya ve yatak sektörünün lideri Yataş Grup, Avrasya Bölgesi’nin en büyük, dünyanın en önemli mobilya fuarlarından biri olan İSMOB’a 900 metrekarelik standıyla katıldı. Hall 3, 311 no’lu stantta yer alan Yataş Grup; Enza Home ve Yataş Bedding markalarının en yeni koleksiyonları sergiledi.

Enza’dan Tasarım Harikası, Fark Yaratan Seriler
Fuarda, her zevke ve ihtiyaca uygun tasarımlar sunan modern mobilya markası Enza Home’un Elegante, Praga, Valente, Aria, Soho, Rosa, Tango ve Alessa olmak üzere toplam 8 seri ilk kez görücüye çıktı. Koltuk takımı, Yatak Odası, TV ünitesi ve Yemek Odası seçenekleriyle sergilenen seriler, daha geniş kitlelere hitap eden klasik ve modern tarzın harmanlandığı çalışmalar olarak ön plana çıkıyor. 

Tasarımı, zamanın ruhunda saklı Elegante, farklı zamanların güzelliklerini, minimalist tasarım anlayışı ile bir araya getiriyor. Elegante Serisi, kusursuz sadeliği ve duygularınızı harekete geçirecek Prusya mavisi ile sizi zamana meydan okuyan bir güzelliği yaşamaya çağırıyor.

Fark yaratan çizgilere sahip Praga Serisi, retro tarzı ile evinizde benzersiz bir ışıltının yansıması olacak. Sade ve kullanışlı modülleri, tasarıma canlılık getiren çizgi detayları ve mermer görünümü ile Praga Serisi, her baktığınızda size farklı bir güzelliği hatırlatacak.

Valente Serisi, kusursuz sadeliği, cesur çizgileri ve şık tasarımıyla fuardaki yerini alırken, Aria Serisi tasarıma yeni bir bakış açısı getiren sıra dışı detayları, modern görünümü ve kullanım kolaylığı sunan modülleri ile evlerde fark yaratmaya aday oldu. 

Soho Serisi, modern tasarımına çizgili desenler ile kazandırdığı hareket ile beğeni toplarken,  Rosa Serisi’nde ahşabın sıcak dokusu ile birlikte konfor ve estetik bir araya geldi. 
Yalın çizgisi ile Tango, geometrik formların kusursuz yorumunu gözler önüne seren Alessa serileri de büyük beğeni topladı.