Florya'nın konsept yaşam Code'u

Mekan — 10 Ocak 2017
Florya'nın konsept yaşam Code'u

Lezzetli fit yemekleri, sportif açıdan zenginliği, denize sıfır konumu ve üyelik gerektirmeyen sistemiyle Türkiye’de benzeri olmayan bir konsept sunan CODE CONCEPT, dört farklı konsepti tek çatı altında toplayarak verdiği hizmetiyle sağlıklı yaşam severlerin vazgeçilmezi olmaya aday.

Ferah, iç açıcı ve her bölümü özenle dekore edilmiş özel bir ambiyansa sahip olan Code Concept, sağlıklı yaşama dair pek çok ihtiyaca aynı bünyede cevap veren bir mekan.  Body- Food- Kids- Hair olarak dört bölüme ayrılan Code, vücut, mide ve ruhunuza aynı anda hitap ediyor.

Executive Chef Taner Yıldırım’ın dünya mutfağının en leziz örneklerini sunduğu Code Food özellikle İtalyan Mutfağı alanında iddialı bir duruş sergiliyor. Makarnasında deniz lezzeti arayanlar için karidesli sophrito spagetti, en lezzetli kestane, kültür ve istiridye mantarlarından oluşan üç mantarlı kremalı penne ve incecik çıtır hamurlu pizzalar ile Code Food lezzetleri İtalya’yı İstanbul’a taşıyor. Menüde yer alan salatalar ise, kinoa, maş fasulyesi, ton balığı ve ithal peynirlerle sentezlenerek sağlıklı ve hafif bir öğün geçirmek isteyenlere hitap ediyor. Denize sıfır konumda bulunan mekanın muhteşem manzarası eşliğinde sunulan kahvaltı ise güne sağlıklı bir başlangıç yaparken görsel şölen de yaşatıyor. Yaz ve kış meyvelerinden oluşan cips tabağı ise Code Food’un alametifarikası olacak kadar harika bir atıştırmalık.
 
Anne-Baba Sporda Çocuklar Özel Eğitmenlerle Oyunda
Code’un bir diğer hizmeti ise Body, Food ya da Hair alanlarında vakit geçirmek isteyen aileler için sunduğu Code Kids hizmeti. Ebeveynler özel eğitmenleriyle bire bir antrenmanlarını yaparken, çocuklar da kendi eğitmenleri ile hem öğrenip hem eğlenerek vakit geçiriyor. Code, gün boyu ailece bir arada olup aynı zamanda da kendinize vakit ayırabileceğiniz özel bir mekan.

Spor yapmanın en keyifli halini sunan Body Code’da bire bir Personal Training, Kick-Box, Reformer gibi kişiye özel derslerin yanı sıra, Pilates, Zumba, Spinning, Yoga gibi oldukça eğlenceli ve kalori düşmanı grup dersleri de veriliyor. Üyelik yaptırımı olmadan ders paketleri  veya özel ders satın alarak katılabileceğiniz Body Code, sporseverler için oldukça cezbedici bir mekan.