New Balance'tan dikişsiz tasarımlar

Moda & Stil — 09 Aralık 2016
New Balance'tan dikişsiz tasarımlar

Heat ve Dry teknolojileri ile kış aylarında spor giyimdeki iddiasını sürdüren New Balance, daha az dikiş temasıyla daha rahat hareket imkanı sağlıyor. Üstün performans hedefindeki tasarımlar, hem salon hem arazi sporlarında kullanıma uygun.

Spor giyim teknolojileriyle performansı en üst noktaya taşımayı hedefleyen New Balance, soğuk havalar için üretilen Heat teknolojisi seamless (dikişsiz) özelliğiyle birleşerek, daha esnek ve toparlayıcı modelleriyle dikkati çekiyor.
2016 Sonbahar Kış Heat Serisindeki seamless modeller dikişsiz olduğundan spor yaparken daha rahat hareket etme imkanı sağlıyor ve ısıyı emerek sıcağı hapsediyor. Esnek kumaş yapılarıyla dikkat çeken eşofman modelleri, rahat fiti ile koleksiyonun öne çıkan parçaları arasında.

Nefen Alan Scuba Kumaş
New Balance’ın spor giyim seçenekleri arasında yer alan klasik tayt modelleri, eklenen yeni detay dikişleri ve scuba kumaşla birlikte yepyeni bir görüntü yaratıyor. Vücudu kavrayan esnek yapısı ve sportif fiti ile tayt koleksiyonunda petrol mavisi, bordo gibi sezonun öne çıkan renkleri de kullanılıyor.