Blend şıklığı Boyner mağazalarında

Moda & Stil — 30 Kasım 2016
Blend şıklığı Boyner mağazalarında

40’ı aşkın ülkede erkeklerin beğenisini kazanan Danimarkalı Blend, şimdi Türkiye’de sadece Boyner’de! Blend, geniş koleksiyonuyla sokak stilini seven şehirli erkeklerin ilk tercihleri arasında yer almaya aday!

Şehirli erkeğin markası Blend, jean pantolondan bomber cekete, tişörtten sweatshirte, gömlekten triko ve monta kadar geniş koleksiyonu ve fit modelleri ile sadece Boyner’de.
Eğlenceli ve stil sahibi Blend’in modern tasarımları, sokak stilini şıklığa dönüştüren parçalarıyla dikkat çekiyor. Erkeksi detayların ön plana çıktığı modellerde, özel kumaşlarla harmanlanmış modern tasarımlar yer alıyor. Blend, dünya markalarından giyinmek isteyen ve stiliyle ses getirmekten hoşlanan erkeklere hitap ediyor.
Özellikle Blend yorumu ile yeniden tasarlanan bomber ceketler, sezonun modasını yakalamak isteyen Türk erkeklerinin gardırobunun ayrılmaz parçası olmaya aday!

Blend ile stil önerileri:
Sokak stili: Kot pantolon üzerine giyebileceğiniz spor tarzda sweatshirtlerle değişik kombinler yapabilirsiniz. Üstelik bu kombini sportif bir bereyle tamamlayıp cool görünüme kavuşabilirsiniz.

Şehirde bir akşam: Sezonun en hit parçaları arasında yer alan Bomber Ceket içine giyeceğiniz basic bir tişört ve altına rahat bir pamuklu pantolonla, kendi stilinizi Blend yorumuyla oluşturabilirsiniz.

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. Hakkında: Türkiye'nin gıda ve elektronik dışı en büyük perakende grubu olan Boyner Grup şirketlerinden Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. (Boyner), 1981 yılında faaliyete başladı. İlk Boyner Mağazası, ‘Çarşı’ tabelası altında Bakırköy'de açıldı. 2004 yılında ise tüm Çarşı Mağazaları Boyner tabelası altında hizmete devam etti. Sektörün güçlü markalarından YKM’nin hisselerini 2013 yılında satın alan Boyner Büyük Mağazacılık, Türkiye'nin 37 ilinde toplam 118 mağaza ile yer alıyor.