Karaköy Costa'da Selen Selvi rüzgarı

Mekan — 23 Kasım 2016
Karaköy Costa'da Selen Selvi rüzgarı

Karaköy’ün yeni mekanı Costa by Chef Bruno misafirleri, 24 Kasım Perşembe gecesi Selen Servi’nin canlı performansı ile eğlenecek. Uzun yıllardır eğlenceli sahnesi ile adından çokça söz ettiren Selen Servi saat 22:30’da sahne alacak.  

Geçtiğimiz aylarda kapılarını konuklarına açan Costa By Chef Bruno’da, sabahtan gecenin ilerleyen saatlerine kadar keyifle vakit geçirebilirsiniz.

“fine dining” ve “brasserie” olarak hizmet veren mutfağında birbirinden leziz yemekler tadabilirsiniz. Costa by chef Bruno; kahvaltıdan (sadece hafta sonu) atıştırmalıklara, salata çeşitlerinden ev yapımı makarnalara, hamburgerlerden rizottolara, ana yemelerden tatlılara ve kokteyllere kadar uzanan geniş bir dünya mutfağı mönüsüne sahip.

Deniz tarağı ve karidesli rizotto, Flemenk usulü et sote, Jumbo “black tiger” karides, çupra fileto, kaz ciğeri, kırmızı biber çorbası, kuzu kol konfi ve tatlı olarak da tiramisu ve Brüksel waffle Costa by Chef Bruno’nun beğenilen lezzetlerinden.

Haftanın belirli günleri dj ve canlı sanatçı performansları yapan mekanda, sevdiklerinizle lezzetli bir akşam yemeği yiyip, daha sonra kendinizi müziğin keyifli akışına bırakabilirsiniz.

Costa by Chef Bruno: 12 yıldır Yachtsofİstanbul markası adıyla bilinen Özlem ve Murat Eskici’nin sahibi olduğu mekan iş yemeklerinden keyifli içki saatlerine, özel kutlamalardan, kişiye özel menü sunumuna kadar çok amaçlı konseptte hizmet vermektedir. Özel günlerde sevdiklerinizle baş başa yemek yiyip eğlenmek isteyen misafirlerini de düşünen Costa by Chef Bruno’da 30 kişiden 150 kişiye kadar sadece size özel alanlar bulunuyor. Belçikalı Executive Chef Bruno Van Damme mekanın şefliğini üstleniyor. Belirli günlerde özel DJ performansları olan mekanda vale hizmeti de verilmektedir.

A: Necatibey Cad.No :76 Karakoy

T: +90 212 243 98 20