Ebru Şallı Loves Koton Sport ile sportif bir adım

Moda & Stil — 03 Kasım 2016
Ebru Şallı Loves Koton Sport ile sportif bir adım

Ebru Şallı Loves Koton Sport Koleksiyonu, kadınları 2017’ye spor dolu bir başlangıç yapmaları için motive ediyor. 58 parçadan oluşan koleksiyon, birbirinden iddialı modeller sunuyor.

Yeni yıl planları yapılmaya başlandı bile… Yeni hedefler, verilen sözler, upuzun listeler… Daha fit ve sağlıklı olma hedefi ise hemen hemen bütün listelerin ortak ilk maddesi.

Siz de yeni yılda forma kavuşmayı gündeminizin ilk maddesi yaptıysanız, artık çok önemli bir motivasyon kaynağınız var: Ebru Şallı Loves Koton Sport Koleksiyonu.


Spor yaparken de kendinizi kusursuz hissedeceksiniz
Ebru Şallı’nın dokunuşları ile renklenen ve Koton Sport’un en özel kapsül koleksiyonlardan biri olan Ebru Şallı Loves Koton Sport, 2016-2017 Sonbahar-Kış spor modasının en trend ve farklı parçalarını sunuyor. Bu sezon, özellikle Ebru Şallı’nın kararlı ve azimli kişiliğinin yansıtılmaya çalışıldığı koleksiyonda, daha sert ve keskin çizgilerden oluşan tasarımlar dikkat çekiyor.

Koleksiyonda file detayların yanı sıra parlak dokulu kumaşlar, koyu tonlarda tasarımlar ve bloklu modeller ön plana çıkıyor. Sırt detayları, farklı kumaş birliktelikleri ve renkli parçaların dikkat çektiği tasarımlar içinde tüller ve farklı noktalardan kesik detayların yer aldığı alternatifler, güçlü bir duruş sergiliyor.