Daily News Hillside Etiler’de

Mekan — 20 Ekim 2016
Daily News Hillside Etiler’de

Etiler’in en tercih edilen mekanlarından Daily News Restaurant Hillside’da yeniden açıldı. Hillside Etiler’de misafirleriyle buluşan Daily News, menüsündeki yenilikleri ve vazgeçilmezleri ile lezzetseverlerin buluşma adresi olacak. 

Hillside Etiler’in içinde hizmet verdiği dönemde adından sıkça söz ettiren Daily News Restaurant Ekim ayında kapılarını tekrar açtı. Unutulmaz lezzetleri ve Emre Özgüder imzalı kendine has dekorasyonu ile yepyeni bir buluşma noktası olacak Daily News, restoran-sinema konseptini de tekrar yaşatacak. 

Emre Özgüder, Begüm Karamahmutoğlu-Özcan Karamahmutoğlu

Mekanın ortakları Begüm ve Özcan Karamahmutoğlu; misafirlerinin bunca zamandır devam eden ilgi ve özlemlerinin kendilerini tekrar bu projeye yönlendirdiğini ve Daily News’u lezzet severlerle buluşturdukları için heyecanlı ve mutlu olduklarını belirtti.’’’ 

Dekorasyon&konsept 

Alışılmışın dışındaki mizamplas ve akut renk çıkışlarıyla yüksek bir enerjiye sahip olan mekanın ana duygusunu geleneksel Daily News sıcaklığı dengeliyor. İstanbul'a çok yakışan kolonyal çizgisi, özellikle de akşam saatlerinde belirginleşen zarif ve duyarlı aydınlatmasıyla, mekan içinde yaratılmış her bir köşenin ayrı bir deneyim sunduğu Daily News, rahat, samimi ve huzurlu bir ortam. Mekanın dekorasyonu iç mimar Emre Özgüder tarafından gerçekleştirildi.