Karaköy Goya'da sabahın ilk ışıklarına kadar eğlence

Mekan — 17 Ekim 2016
Karaköy Goya'da sabahın ilk ışıklarına kadar eğlence

Karaköy’e sürprizlerle dönen Goya, dünya mutfağının en seçkin lezzetlerinin yer aldığı menüsü ve İstanbul gecelerinin ritmine yön veren müzikleriyle bu sezon da kaliteli eğlencenin tek adresi olacak.


Özel lezzetlerin iyi müzikle buluştuğu, şehrin nabzını kaliteli eğlence anlayışıyla tutan, yaz boyunca farklı konseptiyle Reina’nın vazgeçilmez adresi haline gelen Goya, yaza veda ederken yeni sezonda Karaköy adresine yepyeni bir konseptle dönüşünü tamamladı.

Dekorasyonunda ünlü mimar Fahrettin Aykut’un tasarımıyla sofistike değişiklikler yaparak,  dekorasyonuyla New York atmosferi sunacak olan Goya, 19:00 – 00:00 saatleri arasında dünya mutfağından seçkin lezzetler sunduğu menüsüne yeni tatlar da ekledi. Yaz boyunca yoğun ilgi gören sushi menüsünü de genişleten Goya, Dj’lerin eşlik edeceği en özel akşam yemeklerinin favori adresi olacak.

00:00 – 02:00 saatleri arasında genişletilen playlistleri ile müzikte de yeniliğe giderek, yeni sezon boyunca müzik dünyasının en önde gelen DJ’lerini ağırlayacağının müjdesini de veren Goya, 02:00 – 05:00 saatlerinde after club konseptiyle bu kış yine eğlencenin tek adresi olacak!