Ali Baba, yenilenen menüsü ile Ortaköy'de

Mekan — 11 Ekim 2016
Ali Baba, yenilenen menüsü ile Ortaköy'de

35 yıllık marka olan Ali Baba Restaurant&Nargile, Ortaköy’ün sıcak atmosferinde menü çeşitliliği ve lezzeti ile günün her saati gidilebilecek bir mekan olma özelliğini taşıyor…

Boğaz’ın en güzel mekanlarından birisi olan Ortaköy’de vakit geçirmek isteyenlerin uğrak yerlerinden birisi de Ali Baba Restaurant&Nargile. Serpme kahvaltı çeşitleri ve klasik menülerinin yanında salata ve ızgara çeşitleriyle de hizmet veren Ali Baba, yemek molalarının yanısıra çay-kahve sohbetleri için de keyifli dizaynı ile tercih edilen mekanlar arasında.

Nargile denildiğinde ilk akla gelen mekan olma özelliğini de taşıyan Ali Baba Restaurant&Nargile, mezeleri, güleryüzlü hizmeti ve 50’den fazla nargile çeşidiyle Ortaköy’ün incisi olmayı sürdürüyor.

Akşam yemeğinden sonra ya da bir öğlen molasında nargile keyfi yaşamak isteyenlerin ortak adresi olan Ali Baba Restaurant&Nargile, misafirlerinin hijyenini de unutmayarak nargile teçhizatlarını kendi üretim merkezlerinde yapıyor. Boğazın ve nargilenin keyfine varmak isteyen misafirler için her şeyi özenle oluşturan Ali Baba, konforu, kaliteli hizmeti, lezzetli menüsü ile günün tadına varmak isteyenleri bekliyor.

Izgara çeşitleri için kendi çiftliğinden veya Balıkesir’den getirilen ürünleri kullanan Ali Baba Restaurant’ta lezzet kadar hizmet de önemli yer tutuyor. Çalışanların müşteri memnuniyetini unutmadığı ve güleryüzlü hizmeti, Ali Baba’yı vazgeçilmez mekanlardan birisi haline getirmeye devam ediyor.